Profilter servise +380974040050 +380934040050 profilterservice@gmail.com Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Новинка! Нанофільтрація - альтернатива зворотньому осмосу.

08.06.2017 08:00

Процеси фільтрації води можна умовно розподілити на декілька груп за фракцією частинок що відфільтровуються:

- мікрофільтрація - це процес видалення з води забрудненнь та завислих частинок розмыром 100-0,1 мікрон.

- ультрафільтрація - Через пори мембрани розміром від 0,1 до 0,01 мікрона (це в десятки тисяч разів менше товщини волосини), не може пройти більшість шкідливих речовин, включаючи бактерії та віруси, при цьому у воді залишаються корисні мінерали та солі. 

- нанофільтрація - баромембранний процес дуже близький до процесу зворотного осмосу за механізмом поділу, схемою організації, типами мембран і застосуванням обладнання.

Тупіковий режим для процесу нанофильтрації (так як в системах ультра- та мікрофільтрації) не застосовується, тому що такий режим фільтрації неминуче призводить до швидкого забивання мембрани. Т.ч. процес нанофильтрації може використовуватися тільки в тангенціальному режимі фільтрування, тобто при наявності потоку рідини, що рухається уздовж мембранної поверхні і змиває забруднення.

Нанофільтрація - це процес поділу рідини на мембранної поверхні, що має менш щільний і більш проникний селективний шар, ніж для зворотного осмосу. Відповідно, нанофільтраційні мембрани мають знижену селективність і підвищену проникність в порівнянні з мембранами зворотного осмосу, таким чином нанофільтраційні мембрани працюють при меншому робочому тиску при заданій продуктивності.

Робочий тиск нанофильтрації зазвичай лежить в межах 3-20 атм. Фактично, нанофільтрація - це баромембранного процес поділу за своєю природою займає проміжне положення між зворотнім осмосом і ультрафільтрацією, в якому мембрани не пропускають частинки і розчинені молекули розміром понад 2 нм.

- зворотній осмос - сучасний та безпечний спосіб отримання чистої води. Під час фільтрування крізь мембрану з діаметром отвору близько 1 ангстрема, практично всі домішки води (окрім кисню) зливаються у каналізацію, натомість у бак чистої води надходить вода, очищена від будь-яких домішок.


Також не слід порівнювати воду отриману шляхом нанофільтрації чи зворотнього осмосу з дистильованою водою, хоча певна схожість між ними є. Але зворотноосмотична вода, на відміну від дистильованої, не проходить фазового перетворення, отже структура води зберігається.


Головна відмінність нанофільтрації від зворотно-осмотичної мембрани - це здатність зберігати істотно більшу кількість корисних солей і мінералів у воді, після очистки. Мембрана очищає органічні молекули і розчинені у воді шкідливі рідини, солі жорсткості (крім аніонів), гербіциди, солі важких металів, пестициди, радіонукліди, канцерогени, залізо, марганець, ртуть, свинець, і тому подібні речовини;

Оформлення замовлення

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: product_one

Filename: views/footer.php

Line Number: 58

Backtrace:

File: /sata1/home/users/profilter/www/www.profilterservice.com/application/views/footer.php
Line: 58
Function: _error_handler

File: /sata1/home/users/profilter/www/www.profilterservice.com/application/core/EX_Controller.php
Line: 38
Function: view

File: /sata1/home/users/profilter/www/www.profilterservice.com/application/controllers/News.php
Line: 68
Function: _render

File: /sata1/home/users/profilter/www/www.profilterservice.com/index.php
Line: 150
Function: require_once

"> Вiдправити замовлення

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: