Profilter servise +380974040050 +380934040050 profilterservice@gmail.com Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Як правильно вибрати фільтр для води?

06.05.2017 23:27

Пов’язане зображенняНезважаючи на те, що міська влада стверджує, що якість води відповідає санітарним нормам, вода в квартирах Рівного вимагає додаткового очищення. Але як правильно вибрати фільтр для води? Який фільтр для води слід купити? Більшість жителів Рівного користуються фільтрами-глечиками і впевнені в тому, що вода, яку вони п'ють, безпечна. Щоб дізнатися чи так це, досить провести простий тест води методом електролізу. Подивіться на фотографію, на якій зображена вода з фільтра-глечика, а також вода після очищення фільтром Raifil (методом зворотного осмосу), через яку пропустили електричний струм. З'явився чорний осад, що свідчить про наявність великої кількості розкладених з'єднань, які неможливо відфільтрувати за допомогою звичайних вугільних картриджів.Ми не рекомендуємо користуватися одностадійними фільтрами і фільтрами-глечиками, так як вони фільтрують тільки великі домішки. Випробування, проведені нашими фахівцями показали, що дані типи фільтрів очищають воду, фільтруючи тільки 3% забруднень. Тому ми рекомендуємо вам купувати фільтри для води, які очищають воду більш ефективними методами наприклад, методом зворотного осмосу або ультрафільтрації. У нашому каталозі представлено широкий асортимент подібних моделей.

Фільтри для води на основі зворотного осмосу очищають 99% шкідливих забруднень, проте вимагають значно більшого часу фільтрації, тому в комплекті з подібними фільтрами ми пропонуємо накопичувальні бачки, для того щоб у вас завжди був запас чистої питної води. Важливим показником фільтра на основі зворотного осмосу є продуктивність зворотноосмотичної мембрани. На відміну від інших постачальників, ми продаємо фільтри зворотного осмосу в комплекті з високопродуктивними мембранами RE-1812-60! Такі мембрани дозволяють забезпечувати чистою питною водою навіть великі сім'ї, очищаючи близько 200 літрів води на добу. Різниця між 5-ти та 6-ти стадійними системами на основі зворотного осмосу полягає в наявності додаткового мінералізуючого картриджа, який додає корисні для здоров'я мінерали та покращує смак води. Якщо тиск води складаємо менше 3 атм, вам необхідно купувати фільтр в комплекті з насосом підвищує тиску. У більшості випадків немає необхідності купувати насос для установки в квартирах Рівного, однак можливі ситуації коли він необхідний.

Якщо у Вас не вистачає коштів для покупки фільтрів для води на основі зворотного осмосу, відмінним рішенням стане купівля фільтра на основі ультрафільтрації. На відміну від зворотньоосмотичних систем при ультрафільтрації видаляється менше число шкідливих речовин, проте також зберігається більша кількість корисних мінералів, що знаходяться у воді, необхідних нашому організму. Фільтри для води на основі ультрафільтрації значно дешевші, при цьому аналіз води на виході фільтра показує, що вода абсолютно безпечна.

Осмос - (від грец. «Поштовх, тиск»)

Осмос - процес поширення розчинника (води) з менш концентрованого розчину в більш концентрований через напівпроникну мембрану в результаті впливу тиску. Явище осмосу спостерігається в тих середовищах, де рухливість розчинника (води) більше рухливості розчинених речовин (домішок). Таким чином мембрана пропускає розчинник, але не пропускає деякі розчинені в ньому речовини.


Зворотний осмос використовується в різних технологіях очищення води від домішок, в тому числі для опріснення води і очищення питної води для різних цілей з початку 1970-х років. При очищенні води розчинником є ​​вода, при цьому мембрана не пропускає багато речовин, але пропускає воду. Для подолання осмотичного тиску різниця тисків становить зазвичай 2-17 атм для фільтрації і опріснення питної і солонуватої води, і 24-70 атм для морської води.


Ультрафільтраційну мембрану вперше застосували в медицині для апарата «Штучна нирка». Сьогодні вона застосовується в системах очистки для видалення з води шкідливих домішок, в тому числі, бактерій та вірусів. Через пори мембрани розміром від 0,1 до 0,01 мікрона (це в десятки тисяч разів менше товщини волосини), не може пройти більшість шкідливих речовин, включаючи бактерії та віруси, при цьому у воді залишаються корисні мінерали та солі. Системи прості в монтажі та використанні. Компактні розміри дозволяють економити місце на кухні.

Оформлення замовлення

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: product_one

Filename: views/footer.php

Line Number: 58

Backtrace:

File: /sata1/home/users/profilter/www/www.profilterservice.com/application/views/footer.php
Line: 58
Function: _error_handler

File: /sata1/home/users/profilter/www/www.profilterservice.com/application/core/EX_Controller.php
Line: 38
Function: view

File: /sata1/home/users/profilter/www/www.profilterservice.com/application/controllers/News.php
Line: 68
Function: _render

File: /sata1/home/users/profilter/www/www.profilterservice.com/index.php
Line: 150
Function: require_once

"> Вiдправити замовлення

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: