Profilter servise +380974040050 +380934040050 profilterservice@gmail.com Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Водоочищувач під мийку TRIO

Код товару: 471 1733 грн Замовити

Опис

Артикул: PU905W3-WF14-EZ

Водоочищувач під мийку 3-стадійний TRIO забезпечить вас на довгі роки якісною питною водою. 3-стадийная система очищення води TRIO сертифікована ЄС і США! Вибирайте краще!

Особливість: система проста в установці і використанні. Компактні розміри дозволяють економити місце на кухні.1- я стадія: механічний фільтр 10 мкм. PP (SC-10-10)

Картридж виготовлений на основі поліпропілену високої щільності. Видаляє окислене залізо ( іржу) , частки мулу, глини, пісок, мікроорганізми,  волокно торфу та інші домішки органічного та неорганічного походження . Ресурс: 6000 л.


Фільтр механічного очищення. Виготовлений на 100 % з поліпропілену.


2-я стадія: фільтр з гранульованим кокосовим вугіллям (GAC-10R-C)

Картридж виготовлений на основі кокосового активованого вугілля. Видаляє хлор, його сполуки, пестициди, гербіциди, органічні речовини і деякі метали (бензольні сполуки), гази. Покращує смакові якості. Ресурс: 6000 л.


Гранульоване вугілля має сертифікат NSF / ANSI 61.  Даний сертифікат підтверджує безпеку матеріалів та елементів систем для здоров'я споживачів при контакті з питною водою. Отриманий в результаті численних випробувань сертифікат NSF / ANTI 61 свідчить про те, що змінний фільтр абсолютно безпечний для здоров'я людини.


3 стадія: фільтр з спресованого кокосового вугілля 10 мкм. (карбон-блок CBC-10-10 )

Картридж виготовлений з високоякісного кокосового активованого спресованого вугілля. Видаляє шкідливі органічні сполуки і хлор. Розмір пор: 10 мкм. Ресурс: 6000 л.


Спресований вугілля має сертифікат NSF / ANSI 42.  Даний сертифікат поширюється на обладнання та матеріали, використовувані для очищення питної води. Гарантує відсутність в очищеній воді хлору, сторонніх запахів і механічних забруднень. Отриманий в результаті численних випробувань сертифікат NSF / ANTI 42 свідчить про те, що сировина, яка використовується у змінному елементі абсолютно безпечно для здоров'я споживачів.


Система очищення води

Корпус фільтра з 2-ма кільцями ущільнювачів. Наявність двох кілець ущільнювачів на корпусі фільтру гарантує відсутність протікання навіть при високому тиску.

Фітинг з 2-ма кільцями ущільнювачів. Наявність двох кілець ущільнювачів на фітингу гарантує відсутність протікання навіть при високому тиску.

Фітинг для крана. Дозволяє зробити підключення крана за 10 секунд!

Захист фітингів. Захищає фітинги від поломки під час транспортування і додає системі більш привабливий вигляд.Оформлення замовлення

Вiдправити замовлення

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: