Profilter servise +380974040050 +380934040050 profilterservice@gmail.com Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Водоочищувач під мийку TRIO-R з іонообмінною смолою

Код товару: 617 1922 грн Замовити

Опис

Артикул: PU905S3-WF14-EZ

Водоочищувач під мийку 3-стадійний з іонообмінною смолою TRIO-R забезпечить вас на довгі роки якісною питною водою. 3-стадийна система очищення води TRIO -R сертифікована ЄС і США! На третій стадії проходить очищення спеціальною іонообмінною смолою. Більше можливостей очищення - краще якість води!

Особливість: система проста в установці і використанні. Компактні розміри дозволяють економити місце на кухні.


1-я стадія: механічний фільтр 10 мкм. PP (SC-10-10)

Картридж виготовлений на основі поліпропілену високої щільності. Видаляє окислене залізо (іржу), частки мулу, глини, пісок, мікроорганізми, волокно торфу та інші домішки органічного та неорганічного походження. Ресурс: 6000 л.


Фільтр механічного очищення виготовлений на 100% з поліпропілену, стійкого до біологічного забруднення, тому ідеально підходить для очищення питної води.


2-я стадія: фільтр з гранульованим кокосовим вугіллям (GAC-10R-C)

Картридж виготовлений на основі кокосового активованого вугілля. Видаляє хлор, його сполуки, пестициди, гербіциди, органічні речовини і деякі метали (бензольні сполуки), гази. Покращує смакові якості. Ресурс: 6000 л.


Гранульований вугілля має сертифікат NSF / ANSI 61.  Даний сертифікат підтверджує безпеку матеріалів та елементів систем для здоров'я споживачів при контакті з питною водою. Отриманий в результаті численних випробувань сертифікат NSF / ANTI 61 свідчить про те, що змінний фільтр абсолютно безпечний для здоров'я людини.


3-я стадія: 10 "IRC іонообмінна смола (IRC-10R)

Картрідж заповнений спеціальною харчовою іонообмінною смолою, що видаляє солі жорсткості з води. Конструкція картриджа забезпечує максимальний час контакту води з фільтруючим матеріалом. Покращує смак води, запобігає утворенню накипу (сполуки солей жорсткості) на нагрівальних елементах побутових приладів. Усуває гіркуватий присмак чаю і маслянисту плівку на його поверхні. 


Іонообмінна смола має сертифікат NSF / ANSI 61. Даний сертифікат підтверджує безпеку матеріалів та елементів систем для здоров'я споживачів при контакті з питною водою. Отриманий в результаті численних випробувань сертифікат NSF / ANTI 61 свідчить про те, що змінний фільтр абсолютно безпечний для здоров'я людини.

Опис регенерації фільтра з іонообмінної смолою

Пом'якшення: Іонообмінна смола пом'якшує воду шляхом притягання до себе іонів кальцію і магнію. З часом, коли відбувається насичення смоли, потрібно виробляти регенерацію для відновлення її первинних властивостей.

Робочий цикл: При стандартній жорсткості вихідної води ресурс фільтру складає 150 л води, після чого необхідно виробляти регенерацію.

* Ресурс фільтру залежить від жорсткості початкової води.


Система очищення води

Корпус фільтра з 2-ма кільцями ущільнювачів. Наявність двох кілець ущільнювачів на корпусі фільтру гарантує відсутність протікання навіть при високому тиску.

Фітинг з 2-ма кільцями ущільнювачів. Наявність двох кілець ущільнювачів на фітингу гарантує відсутність протікання навіть при високому тиску.

Фітинг для крана. Дозволяє зробити підключення крана за 10 секунд!

Захист фітингів. Захищає фітинги від поломки під час транспортування і додає системі більш привабливий вигляд.Оформлення замовлення

Вiдправити замовлення

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: