Profilter servise +380974040050 +380934040050 profilterservice@gmail.com Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

5-ти стадійна система очищення води GRANDO5+ з насосом

Код товару: 564 7128 грн Замовити

Опис

Артикул: RO905-550BP-EZ


Система очищення води GRANDO 5+ з насосом - одна з кращих зворотньоосмотичних систем під мийку. 5-стадій очищення води, продуктивність 50 GPD, мембрана виробництва США Filmtec і це ще не всі переваги GRANDO 5+ з насосом. Вибираючи саме цю систему - ви на довгі роки вибираєте смачну очищену воду з вашого крана.

Особливість: 
Cистема проста в установці і використанні. Компактні розміри дозволяють заощадити місце на кухні. Використання американської мембрани Filmtec. Використання технології зворотнього осмосу.

1-я стадія: механический фильтр 10 мкм. PP (SC-10-10)

Картридж виготовлений на основі поліпропілену високої щільності. Видаляє окислене залізо (іржу), частки мулу, глини, пісок, мікроорганізми, волокно торфу та інші домішки органічного та неорганічного походження. Ресурс: 6000 л.


Фільтр механічного очищення виготовлений на 100% з поліпропілену, стійкого до біологічного забруднення, тому ідеально підходить для очищення питної води.


2-я стадія: фільтр з гранульованим кокосовим вугіллям (GAC-10R-C)

Картридж виготовлений на основі кокосового активованого вугілля. Видаляє хлор, його сполуки, пестициди, гербіциди, органічні речовини і деякі метали (бензольні сполуки), гази. Покращує смакові якості. Ресурс: 6000 л.


Гранульоване вугілля має сертифікат NSF / ANSI 61

Даний сертифікат підтверджує безпеку матеріалів та елементів систем для здоров'я споживачів при контакті з питною водою. Отриманий в результаті численних випробувань сертифікат NSF / ANTI 61 свідчить про те, що змінний фільтр абсолютно безпечний для здоров'я людини.


3-я стадія: фільтр з пресованого кокосового вугілля 10 мкм. (карбон-блок CBC-10-10)

Картридж виготовлений з високоякісного кокосового активованого пресованого вугілля. Видаляє шкідливі органічні сполуки і хлор. Розмір пор: 10 мкм. Ресурс: 6000 л.


Пресоване вугілля має сертифікат NSF / ANSI 42

Даний сертифікат поширюється на обладнання та матеріали, використовувані для очищення питної води. Гарантує відсутність в очищеній воді хлору, сторонніх запахів і механічних забруднень. Отриманий в результаті численних випробувань сертифікат NSF / ANTI 42 свідчить про те, що сировина, яка використовується у змінному елементі абсолютно безпечно для здоров'я споживачів.


4-я стадія: Зворотньоосмотична мембрана

 

Принцип роботи системи заснований на проходженні потоку води під тиском через напівпроникні мембрани. У результаті потік води розділяється на дві частини: одна частина вхідного потоку води проходить крізь численні верстви мембрани, а інша, щоб уникнути засмічення пор мембрани змиває забруднення в дренаж. Ефективність зворотньоосмотичних мембран настільки велика, що вони можуть затримувати до 99% всіх розчинених речовин. Ресурс: 6000 л.


5 стадія: вугільний фільтр тонкої фільтрації

Очищає воду від широкого спектру органічних і неорганічних розчинених домішок, вільного хлору, хлорорганічних сполук, пестицидів, нафтопродуктів, важких металів, усуває неприємний запах води, поліпшує її смакові якості. Ресурс: 6000 л.


Вугільний фільтр тонкого очищення має сертифікат NSF / ANSI 42

Даний сертифікат поширюється на обладнання та матеріали, використовувані для очищення питної води. Гарантує відсутність в очищеній воді хлору, сторонніх запахів і механічних забруднень. Отриманий в результаті численних випробувань сертифікат NSF / ANTI 42 свідчить про те, що сировина, яка використовується у змінному елементі абсолютно безпечно для здоров'я людини.


На відміну від інших компаній ми не використовуємо мембрани китайських виробників. Наші системи укомплектовані виключно сертифікованими мембранами виробництва США (FILMTEC) і Південної Кореї (CSM).


Зворотний осмос - найтонший і ефективний метод фільтрації

Чи знаєте ви, що саме жива природа підказала людині технологію зворотнього осмосу. Ця технологія закладена у фундамент процесу обміну речовин всіх організмів. Завдяки їй у кожну живу клітину надходять необхідні речовини і виводяться непотрібні. Сьогодні, використовуючи технологію зворотного осмосу, очищаються мільйони тонн питної води.

Технологія зворотнього осмосу захищає практично від будь-яких домішок, навіть від низькомолекулярних неорганічних сполук (наприклад, солей), атомів та іонів, розмір яких складає 1/1000 частку мікрона, що в сотні і тисячі разів вище ефективності кращих сортів вугілля і синтетичних волокон. Воду, яка пройшла через зворотньоосмотичні системи Raifil можна пити без кип'ятіння, оскільки в ній немає бактерій і навіть вірусів. Встановивши таку систему очищення води у себе в будинку, ви назавжди забудете, що у питній воді можуть бути органічні речовини, такі як гербіциди і пестициди.


Як відбувається очищення води за допомогою технології зворотного осмосу?

Осмотична мембрана перешкоджає вирівнюванню концентрацій речовин по різні сторони від себе. Під напором вода проникає через напівпроникну мембрану, яка відторгає домішки, підтримуючи їх високу концентрацію з того боку, звідки тече вода. От і все. Залежно від типу мембрани ступінь очищення становить навіть за найбільш нешкідливим неорганічним речовин порядку 90-98%, а вже по патогенним - і того більше. У той же час мембрана пропускає розчинений у воді кисень. Багато людей вважають, що хороший смак воді надають мінеральні солі. Це зовсім не так. Хороший смак вода отримує завдяки розчиненим у ній кисню.


Система очищення води

Корпус фільтра з 2-ма кільцями ущільнювачів.  Наявність двох кілець ущільнювачів на корпусі фільтру гарантує відсутність протікання навіть при високому тиску.

Фітинг з 2-ма кільцями ущільнювачів. Наявність двох кілець ущільнювачів на фітингу гарантує відсутність протікання навіть при високому тиску.

Фітинг для крана. Дозволяє зробити підключення крана за 10 секунд!

Фітинг тонкого очищення з швидкознімними з'єднаннями. Швидкознімні з'єднання прискорюють і спрощують зміну картриджа.

Корпус мембрани з швидкознімними з'єднаннями. Швидкознімні з'єднання в корпусі мембрани дозволяють легко і швидко промити корпус і замінити мембрану.

Захист фітингів. Захищає фітинги від поломки під час транспортування і додає системі більш привабливий вигляд.


Оформлення замовлення

Вiдправити замовлення

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: