Profilter service
Петра Могили, 28 Рiвненська область, Рiвне
+380974040050 profilterservice@gmail.com Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Profilter Service

Зворотній осмос Filtrons Classic 6 ступенів очистки з помпою

8465грн.

FILTRONS Classic з помпою - призначений для експлуатації в умовах, коли вхідна вода подається з недостатнім тиском. Система очищення води на основі зворотного осмосу призначена для доочищення води в побутових умовах та її подальшого використання для пиття, приготування їжі та інших цілей. Являє собою систему, яка видаляє до 99,9% всіх домішок, що містяться у воді і запобігає утворенню накипу в нагрівальних приладах. Фільтрація здійснюється за рахунок проходження води під напором через напівпроникну мембрану, яка пропускає тільки молекули води і кисню.

Ступені очищення:

  1. Перша ступінь - картридж механічної очистки, який видаляє з води дрібне сміття, пісок, іржу.
  2. Друга ступінь - вугільний картридж, для видалення хлору з води, також органічних сполук і пестицидів.
  3. Третя ступінь - картридж механічної очистки.
  4. Четверта ступінь - мембрана виготовлена з напівпроникною матеріалу, через який можуть пройти тільки молекули води і кисню. Забруднення фільтруючої поверхні мембрани призводить до повного припинення процесу очищення води. Тому застосовується попередня три ступенева фільтрація води, що поступає, а робота мембрани організована так, що забруднення не осідають на її поверхні, а змиваються в каналізацію.
  5. П'ята ступінь - вугільний пост-фільтр. В якості основного матеріалу застосовується кокосове активоване вугілля в гранулах. Він повністю видаляє залишкові домішки, які могли потрапити в воду вже після очищення зворотноосмотичної мембраною. Крім того, усувається можливий неприємний присмак води, який може утворитися, наприклад, в разі застою води в баку, якщо їм довго не користувалися.
  6. Шоста ступінь - мінералізатор води встановлюється після накопичувального бака перед окремим краном для очищеної питної води. Складається з суміші гранул мінералів (калій, кальцій, натрій, магній). Використовується для покращення смакових якостей питної води.

Особливість моделі: комплектується мембраною збільшеної продуктивності 80 GDP

Характеристики:

Виробник - Україна
Очищення - 6 ступенів
Продуктивність - 300 л / добу (80GDP)
Тип крана - подвійний
Тип води - Холодна вода

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'mysqli' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: