Profilter service
Петра Могили, 28 Рiвненська область, Рiвне
+380974040050 profilterservice@gmail.com Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Profilter Service

Зворотній осмос Pallas Viva 6 ступенів очистки

6370грн.

​​​​​​​Особливості системи

​​​​​​​Корпус фільтра з 2-ма кільцями ущільнювачів. Наявність двох кілець ущільнювачів на корпусі фільтру гарантує відсутність протікання навіть при високому тиску.

Мембрана збільшеної продуктивності. Данамодель комплектується високоякісною мембраною зі збільшеною продуктивністю 80 GPD (300 л/добу). Що значно прискорює процес наповнення накопичувальної ємності фільтрованою водою.

Манометр для контролю тиску води, що подається на мембрану.

1-я стадія: механічний поліпропіленовий фільтр 5 мкм.

Картридж виготовлений на основі поліпропілену високої щільності. Видаляє окислене залізо (іржу), частки мулу, глини, пісок, мікроорганізми, волокно торфу та інші домішки органічного та неорганічного походження.


Фільтр механічного очищення виготовлений на 100% з поліпропілену, стійкого до біологічного забруднення, тому ідеально підходить для очищення питної води.


2-я стадія: фільтр з гранульованим кокосовим вугіллям (GAC)

Картридж виготовлений на основі кокосового активованого вугілля. Видаляє хлор, його сполуки, пестициди, гербіциди, органічні речовини і деякі метали (бензольні сполуки), гази. Покращує смакові якості води.


Гранульоване вугілля має сертифікат NSF / ANSI 61

Даний сертифікат підтверджує безпеку матеріалів та елементів систем для здоров'я споживачів при контакті з питною водою. Отриманий в результаті численних випробувань сертифікат NSF / ANTI 61 свідчить про те, що змінний фільтр абсолютно безпечний для здоров'я людини.


3-я стадія: фільтр з пресованого кокосового вугілля 5 мкм.

Картридж виготовлений з високоякісного кокосового активованого пресованого вугілля. Видаляє шкідливі органічні сполуки і хлор. Розмір пор: 5 мкм.


Пресоване вугілля має сертифікат NSF / ANSI 42

Даний сертифікат поширюється на обладнання та матеріали, використовувані для очищення питної води. Гарантує відсутність в очищеній воді хлору, сторонніх запахів і механічних забруднень. Отриманий в результаті численних випробувань сертифікат NSF / ANTI 42 свідчить про те, що сировина, яка використовується у змінному елементі абсолютно безпечно для здоров'я споживачів.


4-я стадія: Зворотньоосмотична мембрана


Принцип роботи системи заснований на проходженні потоку води під тиском через напівпроникні мембрани. У результаті потік води розділяється на дві частини: одна частина вхідного потоку води проходить крізь численні верстви мембрани, а інша, щоб уникнути засмічення пор мембрани змиває забруднення в дренаж. Ефективність зворотньоосмотичних мембран настільки велика, що вони можуть затримувати до 99% всіх розчинених речовин.


5 стадія: вугільний фільтр тонкої фільтрації

Очищає воду від широкого спектру органічних і неорганічних розчинених домішок, вільного хлору, хлорорганічних сполук, пестицидів, нафтопродуктів, важких металів, усуває неприємний запах води, поліпшує її смакові якості.


Вугільний фільтр тонкого очищення має сертифікат NSF / ANSI 42

Даний сертифікат поширюється на обладнання та матеріали, використовувані для очищення питної води. Гарантує відсутність в очищеній воді хлору, сторонніх запахів і механічних забруднень. Отриманий в результаті численних випробувань сертифікат NSF / ANTI 42 свідчить про те, що сировина, яка використовується у змінному елементі абсолютно безпечно для здоров'я людини.


6 стадія: мінералізатор води встановлюється після накопичувального бака перед окремим краном для очищеної питної води. Складається з суміші гранул мінералів (калій, кальцій, натрій, магній). Використовується для покращення смакових якостей питної води.


A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'mysqli' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: