Profilter service
Петра Могили, 28 Рiвненська область, Рiвне
+380974040050 profilterservice@gmail.com Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Profilter Service

Система зворотного осмосу STANDART 6-ти ступенева з помпою

9100грн.

Особливості системи

Дана модель укомплектована помпою для підвищення тиску та збільшення продуктивності фільтрації. Цей фільтр призначений спеціально для квартир і будинків з низьким напором води в трубопроводі.

​​​​​​​Корпус фільтра з 2-ма кільцями ущільнювачів. Наявність двох кілець ущільнювачів на корпусі фільтру гарантує відсутність протікання навіть при високому тиску.

Мембрана збільшеної продуктивності.Данамодель комплектується високоякісною мембраною зі збільшеною продуктивністю 80 GPD (300 л/добу). Що значно прискорює процес наповнення накопичувальної ємності фільтрованою водою.

​​​​​​​1-я стадія: механічний поліпропіленовий фільтр 5 мкм.

Картридж виготовлений на основі поліпропілену високої щільності. Видаляє окислене залізо (іржу), частки мулу, глини, пісок, мікроорганізми, волокно торфу та інші домішки органічного та неорганічного походження.


Фільтр механічного очищеннявиготовлений на 100% з поліпропілену, стійкого до біологічного забруднення, тому ідеально підходить для очищення питної води.


2-я стадія: фільтр з гранульованим кокосовим вугіллям (GAC)

Картридж виготовлений на основі кокосового активованого вугілля. Видаляє хлор, його сполуки, пестициди, гербіциди, органічні речовини і деякі метали (бензольні сполуки), гази. Покращує смакові якості води.


Гранульоване вугілля має сертифікат NSF / ANSI 61

Даний сертифікат підтверджує безпеку матеріалів та елементів систем для здоров'я споживачів при контакті з питною водою. Отриманий в результаті численних випробувань сертифікат NSF / ANTI 61 свідчить про те, що змінний фільтр абсолютно безпечний для здоров'я людини.


3-ястадія: фільтр з пресованого кокосового вугілля 5 мкм.

Картридж виготовлений з високоякісного кокосового активованого пресованого вугілля. Видаляє шкідливі органічні сполуки і хлор. Розмір пор: 5 мкм.


Пресоване вугілля має сертифікат NSF / ANSI 42

Даний сертифікат поширюється на обладнання та матеріали, використовувані для очищення питної води. Гарантує відсутність в очищеній воді хлору, сторонніх запахів і механічних забруднень. Отриманий в результаті численних випробувань сертифікат NSF / ANTI 42 свідчить про те, що сировина, яка використовується у змінному елементі абсолютно безпечно для здоров'я споживачів.


4-я стадія: Зворотньоосмотична мембрана


Принцип роботи системи заснований на проходженні потоку води під тиском через напівпроникні мембрани. У результаті потік води розділяється на дві частини: одна частина вхідного потоку води проходить крізь численні верстви мембрани, а інша, щоб уникнути засмічення пор мембрани змиває забруднення в дренаж. Ефективність зворотньоосмотичних мембран настільки велика, що вони можуть затримувати до 99% всіх розчинених речовин.


5 стадія: вугільний фільтр тонкої фільтрації

Очищає воду від широкого спектру органічних і неорганічних розчинених домішок, вільного хлору, хлорорганічних сполук, пестицидів, нафтопродуктів, важких металів, усуває неприємний запах води, поліпшує її смакові якості.


Вугільний фільтр тонкого очищення має сертифікат NSF / ANSI 42

Даний сертифікат поширюється на обладнання та матеріали, використовувані для очищення питної води. Гарантує відсутність в очищеній воді хлору, сторонніх запахів і механічних забруднень. Отриманий в результаті численних випробувань сертифікат NSF / ANTI 42 свідчить про те, що сировина, яка використовується у змінному елементі абсолютно безпечно для здоров'я людини.


6 стадія:мінералізатор води встановлюється після накопичувального бака перед окремим краном для очищеної питної води. Складається з суміші гранул мінералів (калій, кальцій, натрій, магній). Використовується для покращення смакових якостей питної води.


A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'mysqli' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: